Sık sorulan: Mortal Kombat X Nasıl Oynanır Android?

Mobil Mortal Kombat nasıl oynanır?

Mortal Kombat X’in mobil versiyonu, sizi 3 savaşçının içinde bulunduğu bir takımla birlikte dövüşe sürüklüyor. Ekranınıza dokunarak karşınıza gelen düşmanlarınızı dövmeye çalışıyorsunuz. Ekranınıza dokunarak her seferinde 3x kombo yapabiliyorsunuz. Rakipleriniz vuruşları blok etse bile yine de hasar alıyorlar.

Mortal Kombat X internetli mi?

Oyunun belli bölümlerinden yararlanmak için internete bağlı olmak zorundasınız. Grafikleri ve animasyonlarıyla oyuncuları cezbeden yapım, belli oranda internet bağlantısı gerektiriyor.

Mortal Kombat X XL paketi nedir?

XL Paketi, şimdiye kadar yayınlanmış dijital içeriğin neredeyse tamamıyla birlikte Kombat Paketi 1’e ve Kombat Paketi 2’ye de erişim imkanı sağlar. XL Paketi, 9 oynanabilir karakter, 25 karakter görünümü ve daha önce çıkartılan 2 Klasik Fatality paketini içerir. Şimdiye kadarki en kapsamlı MKX içerik eklentisi.

Mortal Kombat paralı mı?

Oyun severler ücretsiz sürümde hikaye modunun ilk 2 bölümünü oynayabilecekler. Ayrıca sınırsız olarak 1v1 dövüşlerine katılabilecekler. Oyunu hafta sonunda ücretsiz olarak deneyimleyecek olan kullanıcılar Kombat Pack içeriğindeki karakterlere de erişim imkanı kazanacak.

Mortal Kombat XL ne zaman çıkacak?

Yeni çıkış yapacak Mortal Kombat XL oyununun çıkış tarihini 4 Ekim 2016 olarak belirten Warner Bros., NetherRealm tarafından geliştirildiğini ve konsol için olan oyunun PC için bir uyarlama olduğunu da belirtti.

Mk11 aftermath kaç gb?

En temel kurulum, dahili depolamanızda en az + 45 GB boş alan gerektirir.

Mortal Kombat nasil indirilir PC?

Nasıl PC için Mortal Kombat Indirmek için: Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ” Mortal Kombat ” yazın. Adım 3: Mortal Kombat uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

You might be interested:  Android Telefonda Virus Oldugu Nasil Anlasilir?

Mortal Kombat oyunu kaç yaş üstü?

Daha önce de açıklandığı gibi film +18 olacak ancak geçen hafta yayınlanan fragman da yaş kısıtlamalı olarak yani redband olarak yayınlanmıştı. Görünen o ki bu şekilde yayınlanması birçok izleyicinin daha da ilgisini çekti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *