Sık sorulan: Download Manager For Android Nasıl Kullanılır?

Internet Download Manager ile video nasıl indirilir?

Genellikle filmlerden önce video reklamlar çıkacaktır. Bunları geç dedikten sonra filmi oynatmak için “Play” tuşuna basıyoruz ve üstte İnternet Download Manager ‘ın “Bu video dosyasını indir” butonu çıkıyor. Bu butona tıklıyoruz ve videomuz bilgisayarımıza kaydedilmeye başlıyor.

Internet Download Manager Programı nasıl kullanılır?

Internet Download Manager IDM veya IDMAN, Chrome, Opera ve diğer tarayıcılarla entegre en iyi hızlı dosya indirme programıdır. Eğer inceleme sayfasına geçmeyi tercih ettiyseniz orada yer alan “Hemen İndir” butonuna tıklayarak devam etmeniz gerekiyor.

Idm nasıl aktif hale getirilir?

Adım #1: Bilgisayarınızda IDM ‘ın yüklü ve güncel olduğundan emin olun. Adım #2: Buradan IDM Chrome eklenti sayfasını açın. Adım #3: Chrome’a ekle butonuna tıklayın. Adım #4: Çıkan ekranda Uzantı ekle butonuna tıklayın.

IDM ye URL nasıl eklenir?

İDM ‘ ye URL kopyalamak için yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle uygulamayı açın. Uygulamayı açtığınız zaman karşınıza çıkan ekranın sol üst köşesinde URL ekle seçeneğini göreceksiniz. URL ekle dediğiniz zaman karşınıza küçük bir kutucuk gelecek.

Internet Download Manager ne demektir?

IDM, IDMAN gibi kısaltmaları bulunan Internet Download Manager programı, dosya indirme yöneticileri arasında en çok tercih edilenlerden. Beğendiğiniz ya da girdiğiniz her hangi bir websitesinde resim, video, ses dosyaları kısaca tüm multimedia içeriği indirmenize olanak vermektedir.

You might be interested:  Android Auto Türkiye Nasıl Kullanılır?

İndirme yöneticisi ne işe yarar?

İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır. Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır. Fakat indirme yöneticileri yazılımları farklı özelliklere sahiptir.

Direct video Downloader nasıl kullanılır?

Kullanımı kolay olan programla video indirmek için tek yapmanız gereken video adresini yapıştırmak ve “ Download ” butonuna basmak. Videoları indirebileceğiniz formatlar WebM, MP4, FLV ve 3GP olarak listeleniyor.

Youtube video download nasıl kullanılır?

İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra uygulamaya yapıştırdığınızda, video otomatik olarak yüklenecektir. Alt tarafta bulunan açılır menüden dönüştürmek istediğiniz formatı ve kaliteyi seçerek, İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Uzantı ekleme nasıl yapılır?

Uzantı yükleme

  1. Chrome Web Mağazası’nı açın.
  2. İstediğiniz uzantıyı bulun ve seçin.
  3. Chrome’a Ekle’yi tıklayın.
  4. Bazı uzantılar belirli izinlere veya verilere ihtiyaç duyup duymadıklarını size bildirir. Onaylamak için Uzantıyı ekle’yi tıklayın. Önemli: Yalnızca güvendiğiniz uzantıları onayladığınızdan emin olun.

Google Chrome uzantı nasıl eklenir?

Uygulama veya uzantı ekleme

  1. Chrome Web Mağazası’nı açın.
  2. Soldaki sütunda Uygulamalar veya Uzantılar ‘ı tıklayın.
  3. Eklemek istediğiniz öğelere göz atın ya da bunlar için arama yapın.
  4. Eklemek istediğiniz bir uygulama veya uzantı bulduğunuzda Chrome ‘a Ekle’yi tıklayın.
  5. Bir uzantı ekliyorsanız:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector