Okuyucular soruyor: Whatsapp Hangi Android?

WhatsApp hangi Android sürümünü desteklemiyor?

Whatsapp uygulaması Android sürümü 4.0.3 altında olan telefonlarda çalışmayacak. Ayrıca Apple telefonlarda da iOS 9’un altında bir sürüm kullananlar 2021’de cihazlarında Whastapp kullanamayacak.

WhatsApp hangi surum?

OS 4.1 veya daha güncel bir Android sürümü yüklü Android telefonlar. iOS 10 veya daha güncel bir iOS sürümü yüklü iPhone’lar. JioPhone ve JioPhone 2 dahil olmak üzere KaiOS 2.5.0 veya daha güncel bir KaiOS sürümü yüklü belirli telefonlar.

WhatsApp Android kaç destekliyor?

WhatsApp 1 Şubat 2020 itibari ile Android için 4.0.3 ve üstü sürümlere, iOS için ise iOS 9ve üstü sürümlere hizmet vermeye devam edecek. Başka bir deyişle WhatsApp, iOS 8 ve Android 2.3.7’den eski sürüm kullanıcılarına verdiği desteği sonlandıracak. WhatsApp bu işlemi düzenli olarak yapıyor.

WhatsApp hangi Android telefonlarda çalışmayacak?

Android 4.0.4 veya daha eski bir sürümün yüklü olduğu akıllı telefon modelleri, iOS 9 veya önceki bir sürümün yüklü olduğu iPhone’lar bu kapsamda WhatsApp ‘ın çalışmayacağı modeller arasında yer alıyor.

WhatsApp iOS kaç destekliyor?

iPhone ‘da WhatsApp ‘ı kullanabilmek için iOS 10 veya daha güncel bir iOS sürümü gerekir. En iyi uygulama deneyimi için, telefonunuzun desteklediği en güncel iOS sürümünü kullanmanızı öneriyoruz. iPhone yazılımınızı nasıl güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen Apple Destek web sitesini ziyaret edin.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Önbellek Temizleme Nasıl Yapılır?

2021 de WhatsApp kullanılacak mı?

WHATSAPP ‘TAN FLAŞ AÇIKLAMA Yakın zamanda WhatsApp, Android ve iOS yazılımının eski bir sürümünü çalıştıran telefonların 2021 ‘den itibaren WhatsApp ‘ı çalıştıramayacağı resmen açıkladı.

WhatsApp en son sürümü nedir?

WhatsApp ‘ın 2.21.17.16 kodlu son Android beta sürümü, bir süredir kullanım olan Süreli Mesajlar özelliğinin kapsamını genişletti. Geliştiriciler, bu sürümde süre seçenekleri arasına 90 günü de eklemiş durumda. Daha önceki beta sürümlerde yer alan 24 saat seçeneği de hala kullanılabilir durumda.

Sürüm nasıl öğrenilir?

Android sürümü nasıl öğrenilir? Ayarlar > Telefon hakkında kısmına girdiğinizde burada yer alan Android sürümünüzü görebilirsiniz.

WhatsApp yeni güncelleme ne zaman gelecek?

WhatsApp 15 Ocak 2021’de resmi soruşturmalar ve kullanıcıların tepkilerinin ardından kullanıcılara yeni sözleşmedeki değişimleri daha iyi anlatabilme gerekçesiyle 8 Şubat tarihini 15 Mayıs 2021 olarak güncelledi.

Android 4.4 2 WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp 1 Şubat 2020 itibari ile Android için 4.0.3 ve üstü sürümlere, iOS için ise iOS 9 ve üstü sürümlere hizmet vermeye devam edecek. WhatsApp 2016 yılında eski Nokia ve BlackBerry telefonlara desteğini sona erdirmişti.

Android 51 1 WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp, platformun desteği keseceği iOS ve Android telefonları açıklamış durumda. WhatsApp, Android 2.3.5 ve iOS 7’den daha eski işletim sistemlerinde Şubat 2020’den itibaren çalışmayacak. Tüm Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlara verilen destek de 2019 yılının sonunda kesilecek.

Eski telefonlara WhatsApp yüklenir mi?

Hem Android, hem de iOS cihazlarını etkileyecek güncellemeyle, artık güvenlik güncellemeleri almayan eski iOS ve Android cihazları WhatsApp ‘ı çalıştıramayacak. Buna göre Android 2.3.7 ve daha eski, ya da iOS 8 ve daha eski işletim sistemleriyle çalışan telefonlar artık WhatsApp ‘ı çalıştıramayacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Telefonda Javascript Nasıl Etkinleştirilir?

WhatsApp hangi telefonlardan kaldırılacak 2021 samsung?

WhatsApp ‘ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı Android telefonlar: HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve Samsung Galaxy S2, WhatsApp ‘ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı iOS cihaz, iPhone 4 olacak.

Facebook olmayanlar WhatsApp kullanamayacak mı?

WhatsApp tarafından açıklanan ve 8 Şubat’ta yürürlüğe girecek olan yeni gizlilik ilkelerine göre Facebook ile veri paylaşımına izin isteyecek. Gerekli onayı vermeyecek olan kullanıcılar, WhatsApp kullanamayacaklar. Veriler Facebook ‘un yanında şirketin diğer yan kuruluşlarıyla da paylaşılmış olacak.

WhatsApp kalkacak mı?

Milyonlarca vatandaşın aktif olarak kullandığı ve birçok iletişimini buradan gerçekleştirdiği Whatsapp uygulaması, 1 Şubat 2021 itibariyle bazı telefonlardan kaldırılacak. Whatsapp, yeni yılın gelmesiyle birlikte artık bazı telefonlarda kullanılamayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *