Note 8 Android 8 Ne Zaman Çıkacak?

Redmi Note 8 android 11 alacak mi?

Xiaomi ‘nin Redmi Note 8 ve Note 8 Pro’yu Android 11 ‘e yükselteceğini duyurmasının üzerinden aylar geçti. Xiaomi, 20 Şubat 2021’de Note 8 için Çin’de Android 11 ‘i piyasaya sürdü. Güncellemenin küresel modellere ulaşması genellikle Çin’de kullanıma sunulmasından sonra iki hafta sürmekte, ancak bu gerçekleşmedi.

Xiaomi Note 8 android 10 alacak mı?

Pro model güncellemesini alırken, sıra RN 8 güncellemesine gelmişti. Nihayet bugün, Xiaomi Redmi Note 8 için Android 10 güncellemesi yayınlandı. Xiaomi Mi 9T ve RN 8 Pro gibi modelleri ise yakın zamanda güvenlik güncellemesi almıştı.

Xiaomi Redmi Note 8 Android sürümü kaç?

Redmi Note 8 MIUI 12.5 Ve Android 11 Güncellemesine Kavuştu.

Redmi Note 8 android 11 güncellemesi nasıl yapılır?

Kullanabileceğiniz en yeni Android güncellemelerini alma

 1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Alt taraflarda Sistem Gelişmiş Sistem güncellemesi ‘ne dokunun.
 3. Güncelleme durumunuzu görürsünüz. Ekrandaki adımları uygulayın.

Redmi Note 8 özellikleri nelerdir?

Xiaomi Redmi Note 8 Teknik Özellikleri

 • Hafıza: 64 GB.
 • Bellek: 4 GB.
 • Kamera Sayısı: 5.
 • Kamera Özellikleri: 48 MP (Arka Kamera), 12 MP (2. Arka Kamera), 2 MP (3. ve 4. Arka Kamera), 13 MP (Ön Kamera)
 • Ekran Büyüklüğü: 6,3 inç
You might be interested:  FAQ: Android Telefona Virüs Taraması Nasıl Yapılır?

Mi 9T android 11 alacak mi?

Xiaomi Mi 9T, Android 11 güncellemesini almaya yeni başladı. Bir Android sürüm güncellemesi olduğu için yaklaşık 2,4 GB’lık bir boyutu bulunuyor. Güncellemenin önümüzdeki günlerde, tüm kullanıcılara ve Mi 9T bölgesel varyantlarına ulaşacağı düşünülüyor. Android 11 ‘in sunmuş olduğu birtakım yeni özellikler bulunuyor.

Redmi 8 MIUI 125 alacak mı?

Bilindiği üzere MIUI 12.5 güncellemesi daha önce Xiaomi ve POCO markalarının birçok telefon modeli için yayınlanmıştı. Bu güncelleme şimdi de Ağustos ayı içinde; Redmi 7A, Redmi 8A, Redmi 8 ve Redmi Note 10 modellerine gelecek.

Xiaomi Redmi Note 8 güncelleme nasil yapilir?

Xiaomi Note 8 Pro güncellemesi için ilk olarak telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin. Hemen ardından Telefon hakkında kısmını seçin. Oradan da MIUI sürümü bölümünü seçmenizle birlikte yeni güncellemeyi indirebilirsiniz.

Redmi Note 8 ne zaman MIUI 125 alacak?

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, geçtiğimiz günlerde MIUI 12.5 yazılımının kararlı sürümü çıkış tarihi verdi. 30 Nisan’dan itibaren Redmi ve Xiaomi cihazları yeni arayüzünü tüm kullanıcılara dağıtmaya başlayacak.

MIUI son surum kac?

MIUI 12.5, şu anda mevcut olan MIUI ‘nin en son sürümü olarak kullanılırken, yeni amilral gemi telefonlarında da bu yeni sürüm kullanılıyor. Bu yeni sürüm daha önce çıkarılan iyi özellikteki telefonlar için de kullanıma sunulmaya başlandı. Bunu son olarak Redmi K30 Pro için görüyoruz.

Redmi Note 8 Pro Son Güncelleme hangisi?

Model daha önce MIUI 12 güncellemesi almıştı. En çok kullanılan akıllı telefon modellerinden biri olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro bir güncelleme daha aldı. Geçtiğimiz aylarda Android 10 tabanlı MIUI 12 güncellemesi alan model, güvenlik konusunda gelen yenilikleri de içinde barındırıyor.

You might be interested:  FAQ: Hard Reset Nasıl Atılır Android?

Mi 10 android 11 güncellemesi nasıl yapılır?

XİAOMİ Mi 10 VE XİAOMİ Mİ 10 PRO İÇİN ANDROİD 11 NASIL YÜKLENİR?

 1. Ayarlar bölümüne girin.
 2. Yazılım Güncellemeleri seçeneğine tıklayın.
 3. ” Güncellemeleri kontrol et” kısmına dokunun.
 4. Güncelleme geldiyse yüklemeye başlayın.

Xiaomi sistem güncellemesi ne zaman?

Geçtiğimiz Kasım ayında 2021’in 2. yarısında çıkacağı açıklanan MIUI 13 için, geri sayım başladı. 25 Haziran’da geleceği konuşulan yazılım güncellemesi, Xiaomi telefonlara yeni özellikler kazandıracak ve kullanıcı deneyimini iyileştirecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *