Huawei P9 Lite 2017 Android 8 Ne Zaman Alacak?

Huawei P9 Lite güncelleme alacak mı?

Huawei ‘nin sevilen cihazlarından P9 lite 2017 için yeni bir güncelleme yolda. Bu güncelleme ile cihaza yeni animasyonlar ekleniyor ve berabarinde Eylül 2020 güvenlik yaması ile güvenliği artırılıyor.

Huawei P9 Lite 2017 Güncelleme alacak mı?

Huawei ‘nin P9 lite 2016’nın başarısının üstüne zamanının güncel özellikleriyle makyajladığı P9 lite 2017 için uzun bir aradan sonra yeni bir güncelleme yolda. Cihazın EMUI veya Android sürümü yükselmese de kullanımı kolaylaştıracak yeni özellikler getiriyor, stabilliğini, hızını ve güvenliğini artırıyor.

Huawei P9 Lite Güncelleme Nasıl Yapılır?

Yeni güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar > Güncelleme Kontrolü’ne dokunun. Yeni bir güncelleme bulunursa, telefonunuzu güncellemek için bu güncellemeye dokunarak indirin ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

Huawei P9 Lite Android kaç?

Metal gövdesiyle dayanıklılık kazanan ürün, 5.2 inçlik ekranı ile verimli bir kullanım sunuyor. 2.0 GHz ve 1.7 GHz hızlarında çalışan dörder çekirdekli işlemcisi bulunan model, 3 GB belleği ve 16 GB’lık dahili depolama alanıyla günceli yakalamayı başarıyor. 3000 mAh kapasitesindeki bataryası ile 3G modunda 600 saat

Huawei telefon Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Kullanabileceğiniz en yeni Android güncellemelerini alma

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Alt taraflarda Sistem Gelişmiş Sistem güncellemesi’ne dokunun.
  3. Güncelleme durumunuzu görürsünüz. Ekrandaki adımları uygulayın.
You might be interested:  Sık sorulan: Android Kişiler Hangi Klasörde?

P8 Lite guncelleme gelecek mi?

Geçen yıl ocak ayında tanıtılan Huawei P8 Lite 2017 için ilk büyük güncelleme dağıtıma sunuldu. Huawei ‘in orta segment telefonu Avrupa’da Android 8.0 Oreo güncellemesini almaya başladı.

Huawei yeni güncelleme ne zaman?

Pek çok yeni özelliği bir arada getirmesi beklenen yeni güncelleme, birçok Huawei cihaza da yüklenebilecek. Huawei EMUI 11, Android 11 işletim sistemiyle birlikte gün yüzüne çıkacak. Yani 2020 yılının üçüncü çeyreğinde Huawei EMUI 11 güncellemesini telefonlarda görmeye başlayabiliriz.

Huawei telefonda WhatsApp Güncelleme Nasıl Yapılır?

Android. Google Play Store’a gidin ve WhatsApp ‘ı aratın. WhatsApp Messenger’ın yanındaki Güncelle düğmesine dokunun.

Huawei P Smart 2021 uygulama güncelleme nasıl yapılır?

Cihazınız Wi-Fi ağına bağlıyken ve şarj olurken AppGallery platformunda bulunan uygulamalar yeni sürümleri mevcut olduğunda otomatik olarak güncellenecektir. Otomatik güncellemeyi etkinleştirmek için AppGallery > Ben > Güncellemeler bölümüne gidin ve Wi-Fi üzerinden otomatik güncelle seçeneğini etkinleştirin.

Huawei P9 Lite Android mi?

Huawei P9 Lite 2017 modelleri; 147.2 mm uzunluk, 72.94 mm genişlik, 7.6 mm kalınlık ile kullanıcılara sunuluyor. Android işletim sistemi ile çalışan Huawei P9 Lite 2017 özellikleri ile rakiplerini kıskandırıyor.

Huawei PRA LX1 hangi model?

Huawei P9 Lite (2017) ( PRA – LX1 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *