Hızlı Cevap: Whatsapp Hangi Android Sürümünü Destekliyor?

WhatsApp hangi Android sürümünü desteklemiyor?

Whatsapp uygulaması Android sürümü 4.0.3 altında olan telefonlarda çalışmayacak. Ayrıca Apple telefonlarda da iOS 9’un altında bir sürüm kullananlar 2021’de cihazlarında Whastapp kullanamayacak.

Android 51 1 WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp, platformun desteği keseceği iOS ve Android telefonları açıklamış durumda. WhatsApp, Android 2.3.5 ve iOS 7’den daha eski işletim sistemlerinde Şubat 2020’den itibaren çalışmayacak. Tüm Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlara verilen destek de 2019 yılının sonunda kesilecek.

WhatsApp hangi telefonlardan kaldırılacak 2020?

Android 4.0.4 veya daha eski bir sürümün yüklü olduğu akıllı telefon modelleri, iOS 9 veya önceki bir sürümün yüklü olduğu iPhone’lar bu kapsamda WhatsApp ‘ın çalışmayacağı modeller arasında yer alıyor.

WhatsApp iOS kaç?

WhatsApp ‘ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı iOS cihaz, iPhone 4 olacak. Ancak kullanıcılar, iPhone ‘4S, 5, 5S, 5C, 6, ve iPhone 6S’ gibi telefon modellerine iOS 9 güncellemesini yaparlarsa WhatsApp ‘ı çalıştırabilecek.

WhatsApp hangi sürümde?

WhatsApp ‘ın yalnızca Android 4.0.3 veya daha sonraki sürümlerde ve iOS 9 veya daha yeni sürümlerde çalışacağı açıklandı. Önümüzdeki yıldan artık WhatsApp ‘ı kullanmayacak olan Android telefonlar arasında HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve hatta Samsung Galaxy S2 yer alıyor.

You might be interested:  Soru: Android Telefonlarda Pano Nerede?

WhatsApp hangi modelleri destekliyor?

HTC Sensation, Google Nexus S, Sony Ericsson Xperia Arc, LG Optimus 2X, Samsung Galaxy S I9000, Samsung Galaxy S2 ve HTC Desire S gibi telefonlar 2021 itibariyle WhatsApp uygulamasını kullanamayacak.

Android 4.4 2 WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp 1 Şubat 2020 itibari ile Android için 4.0.3 ve üstü sürümlere, iOS için ise iOS 9 ve üstü sürümlere hizmet vermeye devam edecek. WhatsApp 2016 yılında eski Nokia ve BlackBerry telefonlara desteğini sona erdirmişti.

WhatsApp 2021 hangi telefonlarda çalışmayacak?

HTC Sensation, Google Nexus S, Sony Ericsson Xperia Arc, LG Optimus 2X, Samsung Galaxy S I9000, Samsung Galaxy S2 ve HTC Desire S gibi telefonlar 2021 itibariyle WhatsApp uygulamasını kullanamayacak.

Eski telefonlara WhatsApp yüklenir mi?

Hem Android, hem de iOS cihazlarını etkileyecek güncellemeyle, artık güvenlik güncellemeleri almayan eski iOS ve Android cihazları WhatsApp ‘ı çalıştıramayacak. Buna göre Android 2.3.7 ve daha eski, ya da iOS 8 ve daha eski işletim sistemleriyle çalışan telefonlar artık WhatsApp ‘ı çalıştıramayacak.

WhatsApp hangi telefonlardan kaldırılacak 2021 samsung?

WhatsApp ‘ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı Android telefonlar: HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve Samsung Galaxy S2, WhatsApp ‘ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı iOS cihaz, iPhone 4 olacak.

WhatsApp uygulaması kaldırılacak mı?

Eski Android ve iPhone 4’ten daha eski telefon kullanan WhatsApp aboneleri, 1 Ocak 2021’den itibaren bu uygulamayı ya kullanamayacak ya da kullanırken sorun yaşayacak. Daha eski bir cihaza sahip olan Apple dışı kullanıcılar da cihazlarının hala Android 4.0.3 çalıştırması durumunda etkilenecek.

WhatsApp iOS hangi sürümleri destekliyor?

iOS 10 veya daha güncel bir iOS sürümü yüklü iPhone ‘lar. JioPhone ve JioPhone 2 dahil olmak üzere KaiOS 2.5.1 veya daha güncel bir KaiOS sürümü yüklü belirli telefonlar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Surumu Nasil Yukseltilir?

WhatsApp son sürümü kaç?

WhatsApp ‘ın 2.21.17.16 kodlu son Android beta sürümü, bir süredir kullanım olan Süreli Mesajlar özelliğinin kapsamını genişletti. Geliştiriciler, bu sürümde süre seçenekleri arasına 90 günü de eklemiş durumda. Daha önceki beta sürümlerde yer alan 24 saat seçeneği de hala kullanılabilir durumda.

iPhone 5S iOS kaç?

Umarız yine telefon yavaşlatılmaz… iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod için iOS 12.4.8 güncellemesi resmen yayınlandı.

WhatsApp ne zamana kadar kullanılacak?

Facebook tarafından satın alınan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ‘ın güncellediği gizlilik sözleşmesi için 15 Mayıs’a uzatılan süre bitiyor. Şirketten yapılan ilk açıklamada bu tarihten sonra yeni gizlilik sözleşmesini kabul etmeyenlerin hesaplarının önce askıya alınacağı ardından silineceği yönündeydi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector