FAQ: Iett Otobüsüm Nerede Android?

Otobüsüm nerede uygulaması nasıl kullanılır?

Artık saatlerce durakta otobüs beklemek yok. İETT’nin sayfasında yer alan ‘ otobüsüm nerede ‘ uygulaması sayesinde otobüsün varış dakikasını öğrenebileceksiniz. UYGULAMA NASIL KULLANILIYOR? İETT’nin sayfasında yer alan ‘ otobüsüm nerede ‘ kısmında hat veya durak adını ardından bulunduğunuz durağı yazmanız yeterli

Iett otobüslerinin nerede olduğunu gösteren uygulama?

NerdeBuOtobüs iPhone uygulaması, İstanbul içinde beklediğiniz otobüsün nerede olduğu hangi duraklara uğradığı gibi bilgileri sunan pratik bir uygulama. IETT ‘den aldığı verileri düzenli bir şekilde sunan NerdeBuOtobüs, otobüs hatlarının durak ve saat bilgisini de veriyor.

Otobüslerin ne zaman geleceğini gösteren uygulama?

Moovit, dünya genelinde 3200’den fazla şehirde 865 milyondan fazla kullanıcıya rehberlik ediyor. Kullanıcılar güncellenmiş otobüs saatlerini ve tren saatlerini, toplu ulaşım haritalarını ve (mevcutsa) gerçek zamanlı varış saatlerini görebiliyorlar.

Iett mobil uygulaması nedir?

Mobiett – İETT Mobil Tanıtımı MobİETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konum sunucusu, durak bilgi sunucusu ve otobüs- hat-durak analiz sunucusu ile almanızı sağlayan bir uygulamadır.

Belediye otobüslerinin nerede olduğunu gösteren uygulama?

MOBİETT Akıllı Durak uygulaması sayesinde, İstanbul’da bulunan yaklaşık 11 bin durak, “akıllı durağa” dönüştürüldü. Ayrıca 6 bine yakın otobüsün durağa varış süreci de gerçek zamanlı olarak kullanıcılara verilecek bir altyapı sunuluyor.

You might be interested:  Android Ayarları Nerede?

36CY hangi durakta?

36CY (İETT) 36CY otobüs hattının ilk durağı Cebeci Peronlar olup son durağı Yenibosna Metro durağıdır.

Yolcum Nerede uygulaması?

” Yolcum Nerede ” uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

İETT kurucusu kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren İETT, Sultan Abdülaziz döneminde 1871 yılında kuruldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü tarafından 1939 yılında millileştirilerek bugünkü yasal statüsünü elde etti.

Antalya Otobüs nerede telefon?

Ayrıca ulaşımla ilgili her türlü şikayet ve öneriler, yine (0242) 606 07 07 No’lu hattı arayıp Ulaşım Çağrı Merkezine bağlanarak iletilebiliyor.

Moovit paralı mı?

2016 yılında 43 dilde, 1200’den fazla şehirde ve 68 ülkede 50,000,000’dan fazla kullanıcı tarafından güvenle kullanılıyor (ve artıyor). Moovit Apple iTunes App Store, Google Play App Store, Windows Phone App Marketplace, veya moovitapp.com’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Istanbul ulaşım ücretsiz mi?

İstanbul ‘da 06.00-14.00 saatleri arasında otobüsler, metro ve metrobüsler ücretsiz olacak. Aynı gün servis araçları tam gün ücretsiz park edebilecek.

Moovit hangi şehirlerde?

Dünya genelinde 43 dil sürümüyle, 1,200 şehirde 50 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Moovit, Türkiye’de, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Aydın, Elazığ, Kayseri, Konya, Samsun, Düzce ve Şanlıurfa’daki tüm ulaşım ağlarını kullanıcılara sunuyor.

MobIETT ücretli mi?

Mobiett uygulaması ile toplu taşıma bilgilerine mobil cihazınızdan anlık olarak ulaşabilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak sunulan MobIETT, toplu ulaşım bilgilerini mobil cihaızınıza taşıyan bir uygulamadır.

Istanbul kart Mobil uygulaması ile neler yapılır?

İstanbulkart Mobil ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Anlık Bakiye Görüntüleme. NFC destekli telefonlarda İstanbulkart ‘ı telefonun arkasına yaklaştırarak anlık bakiye görüntüleyebilirsiniz.
  • Abonman/TL Talimat Oluşturma.
  • Abonman/TL Talimat Yükleme.
  • Yükleme/Harcama Noktaları
  • Hareket Detayları
  • QR ile Öde.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Geri Dönüşüm Kutusu Nerede?

Aylık abonman nasıl yapılır?

Öğrenciler bireysel.istanbulkart. istanbul adresine giriş yaparak başvuru formuna işisel bilgilerinizi ve fotoğrafınızı kaydederek online başvuru yapabilirsiniz. İstanbulkart ve 6 TL Kargo ücreti ödemenizi başvurunuzun son adımında kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector