FAQ: Gm 5 Plus Android 9 Ne Zaman Gelecek?

GM 5 Plus Android 9 alacak mı?

Android One programı kapsamında telefonlara temelde iki büyük Android güncellemesi sunulacağı göz önüne alındığında firmanın General mobile GM5 Plus için Android 9.0 güncellemesini yayınlaması beklenmiyor. Tabii dağıtılırsa büyük sürpriz olur.

General Mobile 5 plus nasıl bir telefon?

Ürün Yerli malı olması nedeni ile 5 puan veriyorum fakat ürün de bazı sıkıntılar mevcut ürün performansı gayet başarılı saf android olması gayet güzel kasa tasarımı başarılı ses kalitesi başarılı şarj olması başarılı kamera orta derece başarılı ama ekran hassasiyeti çok sıkıntılı facebookta sayfayı aşağı doğru

General Mobile Plus 5 nasıl bir telefon?

Kamerası idare eder. Menüsü basit. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum zaman zaman ısınması dışında bi problemi yok. şarjı iyi dayanıyor çabuk şarj olması da cabası. donma kasma yok. hafızası fazla olduğu için istediğiniz kadar oyun resim video yükleyebilirsiniz. ön ve arka kamerasının 13mp olması en güzel yanı bence.

General Mobile GM 5 Plus kaç model?

GM5 Plus tum bunların yanı sıra 1, 5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci, 3 GB. RAM ve Android 6.0 (Marshmallow) ile kullanıcısıyla buluşuyor. Üstelik artık Android 7.0 (Nougat) işletim sistemine güncelleme yapmanız da mümkün!

General Mobile 5 Plus kamerası nasıl?

GM 5 Plus ‘ın arkasındaki 13 megapiksel kamera gayet iyi işler çıkarıyor. Ortamdaki ışık koşullarının ideal olduğu durumlarda gayet parlak ve canlı fotoğraflar üretiliyor. Renklerin doğallığı iyi seviyede, detaylar bakımından da epey doyurucu.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Android Olduğunu Nasıl Anlarız?

General Mobile gm5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

GM 5 Plus da NFC nasıl kullanılır?

NFC ‘yi açmak için:

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *